Mihails Deņisovs

 

Par  rehabilitācijas centru "Neatkarība" es uzzināju no sava paziņas Valērija. Valērijs pastāstīja, ka šajā Centrā palīdz atbrīvoties no visāda veida atkarībām (narkotikas, alkohols, depresija...) bez jebkādas ārstu vai medikamentu palīdzības, ka šis Centrs darbojas uz kristīgo vērtību pamatiem.

 

Sākumā nolēmu, ka man tas nav vajadzīgs, ka pats tikšu galā un ka man nekāda palīdzība nav nepieciešama. Taču izrādījās, ka tas nav tā. Es turpināju dzert un dzīvot kā vien man ienāca prātā, līdz kamēr sapratu, ka esmu strupceļā un tālāk nekā nav, VISPĀR NEKĀ – TUKŠUMS. Es sapratu: ir jāmaina raksturs, attieksme pret cilvēkiem, bet ja pēc liela mēroga – faktiski viss.

 

Atkal iznāca satikt Valēriju. Un atkal viņš piedāvāja braukt uz Centru Kuldīgā. Un es sapratu, ka šī ir mana pēdējā izdevība izmainīt savu dzīvi. Pieņēmu lēmumu, ka braukšu.

Nu jau centrā esmu deviņus mēnešus. Mana dzīve ir pilnībā izmainījusies. Esmu uzzinājis, ka ir Dievs, un caur Viņu atnāk brīvība no visāda veida atkarībām un slimībām.

Esmu sapratis, ka dzīvē ir daudz jauku lietu bez alkohola un narkotikām. Dievs dod iespēju izjust dzīves pilnumu, maina uzskatus par dzīvi, palīdz visu tajā salikt pareizās vietās, dod sapratni atšķirt svarīgāko no mazsvarīgā. Paldies Dievam!

 

Paldies visiem cilvēkiem, kristiešiem, kuri piedalās šajā darbā, paldies viņiem par pacietību un neatlaidību, rūpēm un mīlestību.

 

 

Deņisovs Mihails