Juris Čiekurs

 

Mani sauc Juris Čiekurs. Šobrīd man ir 46 gadi. Ir pagājis gads un es veiksmīgi beidzu rehabilitācijas kursu. Bet vēl pirms gada biju lielā alkohola atkarībā. Saistībā ar to stipri pasliktinājās veselība, pazaudēju ģimeni un visu savu īpašumu. Taču neskatoties uz to visu, alkoholu lietoju arvien vairāk. Bija maldīga doma, ka tādā veidā atrisināšu savas problēmas.
Reiz mani uzmeklēja Talsu draudzes mācītājs Ilmārs un viņa palīgs Ainārs. Pēc sarunas ar viņiem es piekritu doties uz rehabilitācijas centru „Neatkarība” Kuldīgā. Šis centrs darbojas uz kristīgiem pamatiem. Tajā pirmo reizi saskāros ar Bībeli, pēc kāda laika pieņēmu Jēzu Kristu kā savu personīgo Glābēju.
Pirmie mēneši bija grūts periods, jo bija jāsāk mainīt sevi, savu raksturu, savus lēmumus un iegribas. Tas nebija viegli, jo domās joprojām dzīvoju vecajā, pasaulīgajā dzīvē. Taču neatlaidīgi lasīju Bībeli, klausījos ko man māca un apmēram pēc pusgada sāku pamazām izprast, ka visas vecās iegribas bija jāsalauž un jāaizmirst. Un to var izdarīt tikai ar to spēku, ko dod Dievs. Un tas ar laiku notiek, ja vien dzīvojam paklausībā Dievam.
Pateicos centra vadītājam un mācītājam Valdim par viņa stingro nostāju un pamatotajām prasībām, kas soli pa solim mūs izved ārā no „purva”, kurā bijām iestiguši. Paldies centra darbiniekiem par mīlestību un ieguldīto darbu.
Man ir atjaunojušās attiecības ar maniem bērniem, par ko esmu ļoti priecīgs. Nu varu satikties ar savu mazdēliņu un tas ir tik brīnišķīgi. Dievs ir ļoti labs!
Mans novēlējums un ieteikums tiem, kuri ir kādās atkarībās: meklējiet tā Kunga ceļus! Piesauciet Dievu! Jo tikai Viņš var mūs izglābt un palīdzēt dzīvot tālāk.

 

 

Kuldīga
2009. gada 7. aprīlis