Artis Čiekurs


Rehabilitācijas centrā „Neatkarība” ierados, jo biju sapratis, ka kaut kas ir jāmaina, jo dzīvē viss bija sabrucis. Viss – ģimene, veselība un pārējais, kas vien var būt.


Atrodoties centrā nožēloju Dieva priekšā visu savu nepareizo dzīvi, pieņēmu Jēzu kā savu Pestītāju un – patiešām – viss sāka mainīties. Protams, tas nenotika ātri. Bija jāpiekrīt, ka pa vecam domāt, runāt, rīkoties vairs neder un bija jāmācās jaunas lietas. Tas nebija viegli, jo pēc sava prāta bija ilgi dzīvots... Sākumā likās – nekas nemainās. Bija brīži kad gribējās visam atmest ar roku. Daudz palīdzēja Bībeles lasīšana, spēku deva lūgšanas.


Pirmais, kas mani spēcīgi iespaidoja bija brīnums, kas notika ar manām kājām. Līdz šim tās gandrīz vienmēr bija sapampušas. Biju jau lietojis dažādas zāles, bet nekas nelīdzēja. Jau atrodoties centrā bieži lūdzu par šo savu problēmu. Un tad vienu dienu secinu – kājas nav piepampušas. Un arī vakarā viss kārtībā! Un kopš tā laika šī problēma mani ir atstājusi! Paldies Dievam! Viņš dzird mūs! Viņš uzklausa mūsu vajadzības. Vajag tikai nopietni pie Viņa nākt un  no visas sirds paklausīt.


Un liela pateicība mūsu Dieva vīram mācītājam Valdim par viņa uzņēmību un neatlaidību.

 

 

Artis Čiekurs
2009. gada aprīlis