Aleksejs Jurjevs

 

Gribu liecināt par to, ko Jēzus izdarījis manā dzīvē, kā Viņš mani izmainījis.


Agrāk es nodarbojos ar sportu un iedzēru reti. Kad sāku strādāt un pats izrīkoties ar savu naudu, tad sports palika kaut kur otrā plānā. Sastrīdējos ar saviem radiem un sāku dzīvot kā vien pats iedomājos, jo vecāku man tajā laikā jau vairs nebija. Mana mamma nomira kad man bija 13 gadi, bet tēvu es vispār nepazīstu...
Un tad es sapratu, ka mana dzīve ripo kaut kur lejā. Ar laiku manas „gaitas” noveda mani līdz cietumam.
Pēc kāda laika paziņas man palīdzēja atkal iekārtoties darbā, bet atkal visam par traucēkli bija alkohols. Nācās otru reizi apmeklēt ārstu. Man ķermenī iešuva 10 kaut kādas tabletes un nobrīdināja: ja es atkal dzeršu, tad nāve var iestāties jebkurā brīdī. Taču pēc trīs dienām sātans atkal uzvarēja, es atsāku dzert un lietot narkotikas.
Es atkal pazaudēju darbu, pazaudēju visu un attapos izmests uz ielas. Sāku dzert vēl vairāk, nakšņoju kur pagadījās, gandrīz neko neēdu... Man bija tikai viena vajadzība – kur dabūt iedzert. Bez alkohola man bija ļoti slikti: sākās dzirdes un redzes halucinācijas, kratīja drudzis...
Vēl reizi pa reizei man palīdzēja paziņas, kādreiz iedeva nedaudz naudas, taču to visu es nodzēru... Es biju palicis pavisam vientuļš, visi no manis novērsās un es nezināju ko man tālāk darīt.
Kādu dienu es satku savu paziņu Valēriju un viņa draugus. Viņi man pastāstīja par Centru „Neatkarība”. Kaut kas manā iekšienē čukstēja, lai es piekrītu doties turp. Līdz šim es jau biju mēģinājis izdarīt pašnāvību, taču mani izglāba un „atpumpēja”.
Un tā – mani atveda uz šo Centru Kuldīgā. Sākumā es nesapratu, kas notiek un kur es atrodos. Brāļi ar mani „auklējās” piecas diennaktis, jo es nebiju spējīgs aizmigt un neapjēdzu ko daru...
Bet ar laiku es atgriezos pie normālas dzīves, atguvu cilvēcisko izskatu, tagad smaidu un priecājos par jauko dzīvi. Un tas viss pateicoties Dievam un es nepiekūstu slavēt Viņu. Vēl es Dievam pateicos par mūsu mācītāju Valdi Zīvertu, par to, ka viņš mūs māca un palīdz mums šajā Centrā.
Tagad man ir vēlēšanās vēl daudz ko izdarīt savā dzīvē. Ļoti gribu stāstīt par Jēzu visiem tiem, kam dzīvē ir jebkādas problēmas. Gribu aicināt visus nožēlot savus grēkus un lai ikviens pieņemtu Jēzu Kristu kā savu Glābēju. Ja kādam no jums dzīvē ir problēmas – brauciet pie mūsu mācītāja Valda Zīverta uz Centru „Neatkarība”, un jūsu problēmas var tikt atrisinātas.

 

Paldies Dievam, ka ir tāds Centrs!

 

Aleksejs Jurjevs

Kuldīga, 2008